Logo

Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem

Vai nepieciešams papildus vilkt vadus, lai saslēgtu ierīces vienotā sistēmā?

Papildus vadus vilkt nav nepieciešams, kā tas būtu jādara veidojot sistēmas ar citiem komunikāciju standartiem, jo komunikācija notiek bez vadiem izmantojot Z-Wave radio signālus.

Vai nepieciešams iegādāties vadības ierīces (vadības paneļus)?

Mūsu sistēmai speciāli ekrāni nav nepieciešami. Jūs varat kontrolēt sistēmu no iPhone, Android viedtālruņiem, iPad un Android planšetdatoriem caur speciālu aplikāciju, vai no jebkura datora, telefona vai pat no SMART televizora izmantojot interneta pārlūka programmu.

Vai programmatūrai jāpērk licenzes?

Visa programmatūra priekš vadības sistēmas, iPhone un Android, kā arī tās jaunākās versijas ir bezmaksas.

Vai var izmantot esošo signalizācijas sistēmu?

Tā kā daudziem mājās jau ir esoša signalizācijas sistēma, kas darbojās ar kādu no apsardzes kompānijām, uzstādīt vēl vienu priekš Inteliģentās mājas būtu lieki. Tāpēc mūsu sistēma piedāvā pieslēgties pie jau esošās signalizācijas, kas neizmainīs esošās sistēmas darbību, bet dos papildus iespējas. Jūs varēsiet izmantot kustības sensoru impulsus apgaismojuma ieslēgšanai vai citiem scenārijiem pat tad, kad signalizācija nebūs ieslēgta.

Vai var pieslēgt esošās vārtu atvēršanas, dārza laistīšanas, žalūziju atvēršanas sistēmas?

Pieslēgt var gandrīz visas esošās sistēmas, kuras ir Jūsu mājās un kuras izmanto elektrisko strāvu, lai tās vadītu. Svarīgi ir apzināties, ka vadīt vienu mehānismu vienlaicīgi varēs no abām sistēmām, tāpēc jāpadomā, kura sistēma būs galvenā. Pretējā gadījumā dārzu laistīšana var notikt divreiz vai nenotikt nemaz.