Logo

Durvju Logu sensors

 Durvju/Logu Sensors

Durvju/Logu sensors ir ar baterejām darbināms sensors. Tas darbojās Z-wave standartā un garantē saderību ar FIBARO sistēmu. Sensora paplašinātās iespējas nodrošina sistēmai ne tikai informāciju par durvju, logu vai garāžas vārtu atvēršanu, bet to var lietot arī apgaismojuma ieslēgšanai, pieejas kontroles un apsardzes sistēmās. Durvju/Logu sensora izmantošana mājas palielina drošību un komfortu tās iemītniekiem. Tas arī samazina augstu rēķinu risku par apkuri vai kondicionēšanu. Turklāt modulis var tikt aprīkots ar papildus temperatūras sensoru vai papildus slēdzi, pieslēdzot to iebūvētai binārā signāla ieejai.

Funkcionalitāte:

Durvju/Logu sensors ir kombinēts ar 4 ierīču funkcionalitāti:

Atvēršanas 
sensors

Binārā
ieeja

Temperatūras
sensors

Scenāriju
slēdzis

 

1) Atvēršanas sensors


Atvēršanas sensora uzstādīšana Jūsu mājās nodrošinās Jūsu HOME CENTER 2 ar papildus informāciju, kuru var izmantot, lai kontrolētu citas FIBARO sistēmas komponentes. Modulis kontrolē atvēršanas stāvokli Atvērts/Aizvērts jebkurām durvīm vai logiem. Atvērta loga gadījumā sensors bloķēs apkures vai kondicionēšanas ieslēgšanos konkrētā telpā. Tas novērsīs nevajadzīgas apkures izmaksas. Ja šo sensoru uzstāda pie ieejas durvīm, tas ļauj sistēmai automātiski ieslēgt apgaismojumu uzreiz, kad durvis atveras vai automātiski startēt iepriekš sagatavotu scenāriju "Atgriežos Mājās". Turklāt Durvju/Logu sensors var tikt izmantots kā neatļautas ielauzšanās trauksmes sensors. Tās ir tikai dažas no Durvju/Logu sensora iespējām.

Iespējas:

Durvis un Logi

Garāžas
vārti

Vārti

2) Bezvadu atvēršanas sensors


Durvju/Logu sensors var tikt lietots kopā ar HOME CENTER 2, lai aktivizētu jebkuru citu darbību. Kad Durvju/Logu sensora ieeja ir savienota ar tipisku elektrības slēdzi, kas var kontrolēt citus FIBARO sistēmas komponentus. Šīs sensors dod iespēju novietot iepriekš neplānotu slēdzi izvēlētā vajadzīgā vietā bez liekas vadu līnijas izveidošanas. Esošo slēdžu skaits un izvietojums vairs neierobežo jūsu interjera izkārtojumu. Durvju/Logu sensors var vienkārši tikt iekļauts kopējā mājas elektovadības sistēmā.
 

3) Temperaturas sensors


Durvju/Logu sensora modulis darbojas arī kopā ar DS18B20 temperaturas sensoru (tiek pārdots atsevišķi). Šis smalkais elements tiek pieslēgts pie moduļa ieejām un pievienots FIBARO sistēmai. Tā pievienošana ir ļoti vienkārša. Vienkārši ievietojiet sensoru ieejas ligzdās un nofiksējiet ar skrūvēm. Temperatūras sensors lieliski papildinās mājas vadības sistēmas iespējas. Atvēršanas sensors dod informāciju FIBARO sitēmai par logu atvēršanas stāvokli un temperatūras sensors apkopo informāciju par temperatūru, kas nepieciešama priekš automātiskās ventilēšanas sistēmas, lai telpu pārmērīgi neatdzesētu. Temperatūras sensoru var lietot arī kā temperatūras uzturēšanas sensora profīlu apkures vadības panelī.
 

4) Iepriekš sagatavotu scenāriju slēdzis

Durvju/Logu sensoram ir unikālas funkcijas, kā automātiska iepriekš sagatavotu scenāriju palaišana. Pirms šī sensora parādīšanās aktivizēt scenārijus elektriskās instalācijas līmenī bija sarežģīti. Agrāk bija nepiciešams Fibaro modulis, kas iepriekš bija uzstādīts elektriskā sistēmā, kurš spēja aktivizēt scenāriju. Šī iespēja nebija pietiekoši intuitīva. Tēpēc, lai apmierinātu klientu vēlmes mēs izveidojām Durvju/Logu sensoru ar papildus funkcionalitāti un iespēju automātiski aktivizēt scenāriju. Vienkārši pieslēdziet parasto apgaismojuma slēdzi vai jebkuru sensoru (piem. kustības detektoru) pie FIBARO moduļa un norādiet iepriekš sagatavotā scenārija aktivizēšanu. Tādā veidā Jūs iegūstat universālu pilnīgi bezvadu slēdzi, kas darbojas uz baterejām priekš vairākām ierīcēm, kas tiks ieslēgtas īsā laikā.


 

Slēdža poga "Aizeju no mājām/Atgriežos mājās", kas ieslēdz/izslēdz iepriekš definātās ierīces

Savienot parasto slēdzi ar FIBARO moduli un norāda iepriekš ieprogrammētu scenāriju HC2, lai to automātiski sāktu. Veicot vairākus klikšķus ar slēdzi var palaist dažādus atšķirīgus scenārijus

Slēdzis kopā ar RFID lasītāju (piemēram, auto modulis) atvērs vārtus uz īpašumu, ieslēgs gaismu uz piebraucamā ceļa un ceļa uz māju, pacels vārtus, ieslēgs ventilāciju un apgaismojumu garāžā un visbeidzot aiztaisīs vārtus.

Ekstremāli kompakts


Durvju/Logu sensors ir nepārspējami kompakts. Tas ir pats mazākais šāda tipa sensors, kas šobrīd ir pieejams tirgū. Tas ir ļoti viegls un tā mazā izmēra dizains padara to praktiski neredzamu pie jebkura loga vai durvīm.

Vienkārša un ātra uzstādīšana

Moduļa uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Izņemiet to no kastītes, atveriet sensoru, noņemiet aizsargplēvi no baterijas kontakta, aiztaisiet sensoru un pielīmējiet to vajadzīgajā vietā ar pie sensora esošo abpusējo līmlentu. Zemais enerģijas patēriņš paildzina baterijas darbības laiku līdz 2 gadiem. Sistēma pati Jūs brīdinās par zemo baterijas enerģijas līmeni. Aktuālais baterijas stāvoklis ir vienmēr ir redzams HOME CENTER 2 saskarnē.

Intuitiva uzstādīšana

Draudzīgā lietotāja saskarne ļauj vienkārši un intuitīvi pievienot ierīci pie FIABRO sistēmas. Durvju/Logu sensora uzstādīšana ir pavisam vienkārša. Uzstādīšana neaizņems vairāk kā 3 minūtes.
 

Sensora pievienošana Home Center 2

1) Dodieties uz sadaļu Ierīces un klikšķiniet "Pievienot" pogu.
2) Home Center 2 tiks ieslēgt Apmācību režīms.
3) Nospiežiet servisa pogu sensora aizmugurē.
4) Jūsu Fibaro Durvju/Logu Sensors ir gatavs darbam.
 

Bezvadu programmatūras atjaunināšana

Modernais FIBARO Durvju/Logu sensors ir izveidots tā, lai būtu iespējams veikt programmatūras atjauninājumus bez vadiem. Katrs ierīces atjauninājums notiks nemanot un bez Jūsu līdzdalības. Pilnīga programmatūras atjauninājumu automatizācija nodrošina komfortu un drošību, ko garantē Fibaro komanda.
 

 Pielāgošana

FIBARO Durvju/Logu Sensors ir pieejams septiņās krāsās. Izvēlieties piemērotāko krāsu Jūsu mājas interjera dizainam un baudiet neskartu skaistumu, drošību un komfortu.