Logo

Home Center 2

Mājas vadības sistēma Home Center 2

Mājas vadības sistēma Home Center 2 ir Fibaro sistēmas „smadzenes” un uz Z-Wave tehnoloģiju balstīta mājas automatizācijas sistēma. Home Center 2 tika projektēta un izstrādāta, lai mēs varētu īstenot daudzas unikālas iezīmes, kas ir iepriekš neredzētas konkurējošās ierīcēs. Mājas Centrs 2 definē jaunas uz Z-Wave balstītas mājas automatizācijas iespējas un ievieš reālu mājas inteliģenci.

Mājas vadības sistēma Home Center 2 nav tikai elektroniska ierīce. Tai ir lielisks dizains, innovatīva un lietotājam draudzīga saskarne, kas nodrošina fukcionalitāti ko Jūs iepriekš nebūsiet redzējuši.


Ekskluzīvs alumīnija korpuss

Mēs likām milzīgu uzsvaru uz dizainu un kvalitāti, tāpēc mājas vadības sistēma Home Center 2 no Fibaro iepatiksies Jums no pirmā skatiena. Ko jūs redzat ir tas, ko Jūs saņemsiet! Home Center 2 ir izgatavots no cieta alumīnija. Jūs nekur neatradīsiet lētu plastmasu! Home Center 2 ir ne tikai labs ārējais izskats, bet tas, kas slēpjas iekšpusē ir patiesa innovācija.


Ekstremāli ātra un efektīva sistēmas struktūra
 

Divkodolu Intel Atom 1,6Ghz procesors

Pateicoties tā efektivitātātei, Home Center 2 ir daudz, daudz ātrāka nekā citas pašreiz tirgū pieejamās Z-Wave vadības sistēmas. Iekļautā Z-Wave tīkla komunikācija ir ievērojami uzlabojies, kā rezultātā sistēma nekavējoties reaģē uz komandu un nosūtīta to mājas automatizācijas sistēmas lietotājam.

4GB MLC atkopšanas disks

Ievērojami uzlabota lietotāju drošība pateicoties Fibaro patentētai pieejai datu aizsardzībai. Katram Home Centrs 2 ir savs atkopšanas disks, turot sistēmas kopiju, unikālu katrai sistēmai. Tas pilnībā novērš nesankcionētu piekļuvi sistēmai. Vēl viena šī sistēmas risinājuma priekšrocība ir ātra un vienkārša sistēma atjaunošana pēc jebkuras neveiksmes.

1GB RAM, 2GB SLC cietais disks

Liela atmiņa + ātrs procesors = ātra saziņa starp Fibaro sistēmas ierīcēm. Home Center 2 izmantotā sistēmas aparatūras arhitektūra padara šo uz Z-Wave balstīto mājas automatizācijas sistēmu daudz ātrāku nekā citas.

Ātra un vienkārša uzstādīšana

Noņemiet sāna sienu. Savienojiet vadus, kā parādīts zemāk attēlā. Pievienojiet strāvas vadu un tīkla kabeli LAN portam

 

Nepilnu 2 minūšu laikā pēc strāvas vada pievienošanas, Home Center 2 ir gatavs darbam. Pēc noklusējuma Home Center 2 gaida, lai iegūtu IP adresi no jūsu DHCP servera. Ja neesat pārliecināts, turiet RECOVERY pogu brīdi, kad ieslēdzat Home Center 2. To darot Home Center 2 tiks automātiski piešķirta statiska IP adrese 192.168.81.1 . Lai piekļūtu vadības panelim, ierakstiet Home Center 2 IP adresi jūsu interneta pārlūkprogrammas adrešu joslā.

 Jaunas iespējas pateicoties saistītām ierīcēm

Home Center 2 sniedz jums jaunas iespējas pateicoties saistītajām ierīcēm.Saistīto ierīču funkcija ļauj apvienot vairākas ierīces vienā virtuālajā ierīcē ar kombinēto funkcionalitāti, piemēram, 3 sildītāju termostatus plus temperatūras un mitruma sensorus. Galvenā priekšrocība šādai funkcijai ir iespēja kontrolēt vairākas ierīces vienlaicīgi nospiežot tikai vienu pogu. Otra priekšrocība ir samazināts skaits ierīču ikonas lietotāja saskarnē.

Augsta līmeņa komforts pateicoties Ierīču panelim

Home Center 2 interfeiss ļauj Jums viegli kontrolēt grupas ar ierīcēm, kas atbild par to pašu funkcionalitāti - apkures, gaisa kondicionēšanas un dārza laistīšanas. Pateicoties ierīču panelim, jūs varat viegli plānot darbības ierīču grupām, pamatojoties uz nedēļas dienu grafiku un diennakts laika stundām

GEO lokalizācija

Home Center 2 sniedz Jums vēl vienu unikālu funkciju - atrast jūsu ģimenes locekļus. Tagad Jūs vienmēr varat zināt, kur ir Jūsu bērni, bez nepieciešamības zvanīt viņiem ikkatras 5 minūtes. Home Center 2 saņems un parādīs Jums viņu atrašanās vietu.*

 

Home Center 2 parādīs ģimenes locekļu maršrutu un pašreizējo atrašanās vietu kartē.

 

Fibaro Mobilā Aplikācija nosaka ģimenes locekļu pašreizējo atrašanās vietu un informē Home Center 2 par to.


Home Center 2 pieslēdzās pie mobīlā telefona caur Fibaro Mobīlo aplikāciju un pārbauda pašreizējo atrašanās vietu 

Uzlabotie scenāriji

Home Center 2 pieslēdzās pie mobilā telefona caur Fibaro Mobilo aplikāciju un pārbauda pašreizējo atrašanās vietu

Piemēram scenārijs 1 "Lietus"

Ja līst lietus:

  • Aizvērt jumta logus;
  • Izslēgt darza laistīšanas sistēmu
  • Nomainīt mainīgo vērtību "līst lietus" uz

Piemēram scenārijs 2
"Ieslēgt dārza laistīšanas sistēmu 6:00"

Katru dienu pulkst. 6:00 no rīta programma pārbauda vai
mainīgais "līst lietus" (lietotāja definētais mainīgais).
Ja nelīst ("līst lietus" mainīgais =0) – tad ieslēdz dārza laistīšanas sistēmu.

Piemēram scenārijs 3 "Atiestatīt mainīgos"

Ja "līst lietus" un no šī brīža ir pagājušas 12 stundas, 

tad – nomaina mainīgo "līst lietus" uz 0