Logo

Home Center Lite

Izveidots, lai sniegtu prieku

Mums ir tas gods iepazīstināt Jūs ar jaunu komforta dimensiju - Home Center Lite - neticami kompakta vadības sistēma no FIBARO. Jaunākais izstrādājums ir radīts ņemot vērā Jūsu vēlmes. Ļaujiet tam mainīt Jūsu dzīvi, padarot to drošāku un ērtāku. Radīts, lai iedvestu mājai inteliģenci, padarot to efektīvāku un ērtāku. Maza lieta - liels iespējas!

Neticami
ātrs un efektīvs

HC Lite ir maza ierīce ar lielu potenciālu. Neticami ātrs, efektīvs un par pieejamu cenu. Kontrolējiet notiekošo mājās no jebkuras vietas pasaulē ar viedtālruni vai planšetdatoru. Veidojiet jaunu pasauli sev apkārt izmantojot šo inovāciju sniegtās iespējas.


Izmēram ir nozīme

Mums ir izdevies ietilpināt Inteliģentās vadības sistēmas milzu iespējas vienā mazā ierīcē. HC Lite ir kompakta ierīce, kas palutinās Jūs ar komfortu, pārvaldot savu viedo mājokli ar vienkāršām darbībām un bezvadu komunikāciju. Miniatūrā un progresīvā tehnoloģija ļauj neiespējamam kļūt iespējamam!


Sveicināti FIBARO pasaulē

Mums ir liels gods ielūgt Jūs mūsu pasaulē, kur Jūsu ģimenes drošība un komforts ir mūsu prioritāte. Mēs radījām sistēmu, kas apmierina Jūsu vajadzības un dod Jums iespējas veidot Jūsu individuālo realitāti. Šoreiz mēs inovāciju sarakstam pievienojām maza izmēra un mūsdienīga minimālisma dizaina izstrādājumu - Home Center Lite. Izveidojiet paši savu viedo mājokli, kas atbilst tieši Jūsu paradumiem un vajadzībām.


Izveido savu komandu pulti

Jūsu mājas jaunā komandu pults FIBARO aplikācijā ļauj mainīt funkciju izkārtojumu pēc Jūsu ieskatiem. Jūs varat veidot un modificēt tabulas, ikonas, nosaukumus tā, lai Jums svarīgākās lietas Jums būtu pieejamas visērtāk. Lietotājam draudzīgā un elastīgā FIBARO aplikācijas saskarne padarīs Jūsu inteliģentā mājokļa vadību vieglu un vienkāršu.

"Iztēles triumfs un greznība bez noslēpumiem."Lieliska mājas multimedia ierīču kontrole

Jaunā Home Center Lite vadība ļauj arvien plašāku mājas multimedia ierīču savienošanu ar Fibaro sistēmu. Kontrolēt TV, mājas kinozāli, Hi-Fi un citas ierīces ar FIBARO aplikāciju*. Veidojiet scenārijus un asociācijas, kas maina kanālus un regulē skaļumu. Lietojot FIBARO, Jums vairs nebūs nepieciešamas tālvadības pultis, tikai viedtārunis vai planšetdators. Pat vairāk - visas šīs ierīces var ieslēgties un reaģēt automātiski!

*atkarīgs no kokrētās ierīces saderības ar FIBARO sistēmuAtklāt dažādus draudus

Mēs rūpējamies par Jūsu un Jūsu ģimenes drošību. Tāpēc mēs pievēršam tik daudz uzmanības tam, kā atklāt draudus un par to Jums paziņot. FIBARO sistēma nekavējoties informēs Jūs par uguns, plūdu, gāzes noplūdes vai ielaušanās draudiem. FIBARO pasargās Jūsu mājas no plūdiem, noslēdzot ūdens padevi, ja plīsusi ūdens caurule vai arī noslēgs gāzes padevi, izvēdinās telpas un informēs Jūs par to. Atklājot ielaušanos FIBARO sistēma iedarbinās trauksmi, informēs apsardzi un nosūtīs paziņojumu Jums. Jūs savā viedtālrunī tiešsaistē redzēsiet mājās notiekošo no Jūsu mājās uzstādītām IP kamerām. FIBARO – Jūsu drošības sargs.

 

     Uguns trauksme                  Plūdu trauksme             Ielaušanās trauksme         Gāzes noplūdes trauksme

Maģiskais dārzs

Labi kopts zālājs mājas priekšā vairs neprasīs daudz Jūsu uzmanības. Inteliģentā FIBARO sistēma laistīs dārzu, kad tiešām tas būs nepieciešams, nodrošinot nepieciešamo ūdens apjomu atkarībā no laika apstākļiem. FIBARO neļaus augiem nonīkt no karstuma saulainās dienās un paglābs no pārlaistīšanas, kad ārā līs lietus.

Nepieciešamais ūdens daudzums, atkarībā no laika apstākļiem

Aizkavēta laistīšana, kad tiek prognozēts lietus

Laistīšanas grafiks katrai nedēļas dienai


Karsti vai Auksti. Regulējiet kā vien vēlaties.

Kas var būt labāks kā atgriezties savā siltajā, mājīgajā mājoklī, it sevišķi aukstā ziemas dienā. Izmantojot FIBARO sistēmu Jūs variet ieslēgt apkuri un uzstādīt sev nepieciešamo telpu temperatūru jau tad, kad esat vēl darbā. Jūs vienkārši varat izveidot savu individuālo apkures grafiku, pēc kura Jūsu mājās katra telpa tiks uzsildīta līdz nepieciešamai temperatūrai katru nedēļas dienu konkrētā laikā. Uzstādiet apkures temperatūru tādu, lai piecelties no gultas būtu vieglāk, bet naktīs izvēlieties temperatūru, kas ļaus Jums vislabāk izgulēties un pieceļoties justies spēkpilnam. Klimata pults Jums sniegs komfortu ko līdz šim nebūsiet pieredzējis.

 


Kur Jūs atrodaties?

Jūsu mājas vienmēr zinās, kur atrodaties Jūs un Jūsu ģimenes locekļi pateicoties ģeolokācijai viedtālrunī. Kad Jūs aizejiet no mājām sistēma izslēgs visas neizmantojamās ierīces, ieslēgs apsardzi un simulēs darbības mājās, lai atbaidītu zagļus no ielaušanās. Sistēma aprēķinās Jūsu mājupceļa laiku un savlaicīgi iestatīs komforta temperatūru un aktivizēs iepriekš definētos scenārijus, lai sagaidītu Jūs mājās tā kā Jūs to vēlaties. Enerģijas taupīšana, drošība un komforts – tas ir FIBARO.


No Everesta kalna,
Biroja vai Auto.

Aizmirsāt izslēgt gludekli steidzoties uz biroju? Neuztraucieties. Paņemiet savu viedtālruni, startējiet FIBARO aplikāciju un pārbaudiet. Lietojot attālinātās piekļuves sniegtās iespējas Jūs varēsiet piekļūt savām mājām no jebkuras vietas uz pasaules, rediģēt ierīces, kontrolēt drošību, apkures parametrus un daudz ko citu.


Pilnīga vēsture
pāris klikšķu attālumā.

Ar FIBARO sistēmu Jūs varēsiet redzēt cik daudz laika bērni skatās Televizoru, strādā ar datoru vai spēlē video spēles. Šis ir perfekts risinājums kā plānot un kontrolēt laiku, cik daudz bērni var spēlēt datoru vai skatīties televizoru. Izveido laika grafikus vai arī attālināti kontrolē ierīces.


Citas papildus iespējas

Home Center Lite ir modulāra ierīce. Lai sistēma darbotos, pieslēdziet to strāvai un tā būs gatava darbam. Ja vēlaties kontrolēt to attālināti, tad pieslēdziet to internetam un varēsiet to kontrolēt no jebkuras vietas. Mājokļa vadība, ģimenes locekļu atrašanās vietas noteikšana un pieslēgšanās apsardzes novērošanas kamerām būs pieejama jebkurā laikā, pat tad ja tiek pārtraukta strāvas padeve, ja pievienosiet papildus moduļus. Rezerves baterijas un GSM moduļi Jums ļaus papildus kontrolēt baterijas stāvokli un notiekošo laikā kad mājoklim tiks atslēgta strāva. Home Center Lite ir vadības sistēma, kas Jums ir nepieciešama. Pielāgojiet to Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Ļaujiet Jūsu vēlmēm piepildīties, nodrošinot komfortu un drošību Jūsu ģimenei.

 

 

Kontrolē līdz 230 ierīces Jūsu mājoklī

Pateicoties Z-wave bezvadu komunikācijas tehnoloģijām FIBARO sistēmai nav nepieciešamas Jūsu mājokļa elektrosistēmas pārbūve. Jūs varat uzstādīt sistēmu jebkurā ēkā, pat tajās, kur remonts jau sen ir pabeigts.

Home Center Lite ir aprīkots ar jaudīgo, neticami energoefektīvo Cortex A8 procesoru. Pateicoties Home Center Lite efektivitātei Jūs variet automatizēt pat vislielāko māju un vadīt līdz pat 230 ierīcēm tajā.

 

Cortex A8

Frekvence: 720MHz

 

Iebūvēts Z-Wave

Datortīkla pieslēgums

Enerģijas pārvaldīšana

Pateicoties iebūvētai enerģijas uzskaites un pārvaldības funkcionalitātei, lietojot FIBARO sistēmu Jūs variet pārlūkot pašreizējo enerģijas patēriņu un enerģijas patēriņa vēsturi, lai identificētu ierīces, kas patērē visvairāk enerģiju. Detalizēta statistika ir parādīta vienkāršos grafikos, lai palīdzētu Jums saprast enerģijas patēriņu un salīdzināt to ar atsūtītiem rēķiniem.