Logo

Instalācija

FIBARO uzstādīšanas process

Galvenā Fibaro sistēmas priekšrocība ir iespēja uzstādīt to jebkurā mājā, dzīvoklī vai birojā ēkā, nesabojājot esošo infrastruktūru. Mēs piedāvājam Jums pilnu kontroli pār savu māju, bez nepieciešamības bojāt sienas, modificēt sadales skapjus vai mainīt slēdžus. Tā ir mūsu sistēma, kas pielāgojas Jūsu prasībām, un nevis otrādi. Tā ir viena no daudzām atšķirībām, kas mūs atšķir no konkurentiem.

3 – minūšu instalācija

Mūsu iekārtu uzstādīšana aizņem aptuveni 3 minūtes. Viss kas jums jādara, ir jānoņem konkrētu slēdzi (piem. To kas atbild par gaismu ieslēgšanu un izslēgšanu) no sienas, atvienojiet to no vadiem, savienojiet Fibaro moduli ar vadiem un pievienojiet slēdzi. Tālāk jums ir nepieciešams pieskrūvēt slēdzi atpakaļ pie sienas, un tādējādi pabeigt fizisko instalācijas procesu.

Miniatūra uzbūve

Katrs Fibaro Sistēmas modulis ir tikai 42,5 mm garš, 37,0 mm plats un 15,9 mm augsts, kas padara tos par pasaulē mazākajām šāda tipa ierīcēm. Citas priekšrocības Fibaro sistēmas komponentiem ir to veiksmīgais dizains, izturība un tehniskā pilnība.

Bezvadu komunikācija un vienārša uzstādīšana

Lai nodrošinātu drošību, nepeiciešams elektriķis vai apmācīta persona, kas māk instalēt elektriskās sistēmas. Zemāk esošajā attēlā parādīts piemērs montāžas procesam vienam no mūsu produktiem.

Ierīču pieslēgšana

pie mājas vadības Home Center

Lai pabeigtu instalēšanu, Jums ir nepieciešams pievienot uzstādīto ierīci mājas vadības Home Center datu bāzē. Ieslēdzot Home Center apmācības režīmu un nospiežot trīs reizes slēdzi, pie kura pievienots FIBARO modulis, sistēma to atpazīs un uzstādīšanas process būs pabeigts. Pateicoties novatoriskai Z-Wave tehnoloģijai, Fibaro ierīces var viegli sazināties ar Home Center, bet pati ēku automatizācijas sistēmas uzstādīšana ir vienkārša un pats svarīgākākais lēta.