Logo

Apgaismojums

Fibaro sistēma ļauj Jums kontrolēt visu apgaismojumu savā mājā tikai ar pieskārienu Jūsu mobilā tālruņa ekrānā. Samazinot gaismas spilgtumu Jūs ietaupīsiet gan enerģiju, gan naudu. Pateicoties augstai mūsu moduļus saderībai, tos var izmantot, lai kontrolētu jebkādu tirgū pieejamo apgaismojumu. Padariet atmosfēru savā mājā perfekti atbilstošu Jūsu noskaņojumam!


 • APGAISMOJUMS

  Ieslēgt / izslēgt visu apgaismojumu istabā ar vienu klikšķi.

 • TELPU APSKATS

  Ātrs un skaidrs istabu pārskats sniedz informāciju par to, kur ir iedegta gaisma.  Cik reizes Jūs esat aizmirsuši izslēgt gaismu, izejot no mājas? Ņemot vērā drudžaino mūsu dzīves tempu, tas nav pārsteigums. Pateicoties Fibaro sistēmai, Jums ir kontrole par katru istabu no jebkuras vietas uz zemes. Pateicoties pārredzamai un lietotājam draudzīgai saskarnei Jūs varat kontrolēt jebkuru ierīci ar vienu pieskārienu.

 • KONTROLĒJIET SAVU MĀJU VIENKĀRŠĀ VEIDĀ

  Viss, kas jums jādara, lai ieslēgtu vai izslēgtu gaismu tikai nospiežiet uz „Spuldzītes” ikonas. Vai Jūs vēlaties samazināt apgaismojuma spilgtumu uz 50%? Tā nav problēma, Jūs varat darīt to ar slīdni. Slīdnis ļauj Jums vienmērīgi kontrolēt gaismas spilgtumu.

 • APAKŠĒJĀ IZVĒLNE + SAITES

  Apakšējā daļā mūsu saskarnei ir izveidota papildu galvenās izvēlnes josla, kuras mērķis ir atvieglot piekļuvi pārējo sistēmu funkcijām. Turklāt, Jūs varat pievienot īsceļus, lai pielāgotu izkārtojumu izvēlnē, Jūsu vajadzībām.