Logo

Klimats

Mēs esam izstrādājuši sistēmu, kas ļauj pilnīgi kontrolēt temperatūru un gaisa cirkulāciju, gan visā mājā, gan atsevišķās istabās. Fibaro sistēma var reaģēt uz laika apstākļiem, noregulējot temperatūru istabās. Iespēja kontrolēt klimatu Jūsu mājā ir ne tikai ērtā, bet tā arī palīdz jums ietaupīt naudu.


  • TEMPERATŪRA

    Kontrolējiet telpas temperatūru un radiet gaisotni kāda Jums patīk. Ar Fibaro sistēmu Jūs varat ietaupīt enerģiju, sildot tikai tās telpas, kuras Jūs izmantojat dotajā brīdī.

  • GAISA KONDICIONĒŠANA

    Pārāk karsts? Jūs varat viegli noteikt savas vajadzības. Jūs varat konfigurēt gaisa kondicionēšanas kontroli automātiski regulēt telpu temperatūru. Fibaro sistēma automātiski samazinās istabas temperatūru karstās dienās, nodrošinot Jums maksimālu komfortu.

  • MITRUMS

    Mitruma ietekme gaisā uz mūsu ikdienas dzīvi nav atkarīga no absolūtā mitruma, bet gan no tā koncentrācijas, kura izteikta kā procentuālā daļa, kas galvenokārt ir atkarīga no temperatūras. Fibaro sistēma ļauj uzturēt atbilstošu mitruma līmeni Jūsu mājā, pielāgojot to automātiski un neatkarīgi, atbilstoši Jūsu uzstādījumiem.