Logo

Kontakta slēdzis

Modernākā ierīce

FIBARO sienas kontakta slēdzis ar jaudas mērīšanas funkciju ir inteliģents Plug & Play, ļoti kompakts un moderns tālvadības kontakta adapteris. Šis ļoti funkcionālais sienas kontakta slēdzis var tikt izmantots, kur vien Jūs vēlaties.Tas var ne tikai kontrolēt elektriskās ierīces, bet arī ērti uzskaitīt enerģijas patēriņu.

Ļoti kompakts un pievilcīgs
FIBARO sienas kontakta slēdzis ir mazākais un pievilcīgākais no visām šāda veida ierīcēm kas pasaulē pieejamas. Tā mūsdienīgais dizains lieliski iederas jebkurā interjerā. Novērtē virsmas gludumu un tā skaisto apgaismojuma gredzenu.

Konkurentu risinājumi

 


ULTRA SIENAS KONTAKTA SLĒDZIS

Sienas Kontakta slēdža uzstādīšanai nav nepieciešami instrumenti vai speciālisti.  Izņemiet  to no iepakojuma, iespraudiet sienas kontaktā un tajā iespraudiet jebkuru elektrisko ierīci. Lietotājam draudzīgā saskarne ļauj viegli un erti pievienot Sienas Kontakta slēdzi pie FIBARO sistēmas.

   

Dizaina izcilība

Katrs komponents tika izveidots ar meistarīgu precizitāti un tika pārbaudīts ekstremālos apstākļos. FIBARO sienas kontakta slēdzis ir produkts, kas vedots tieši Jums. Neskatoties uz simtiem tehniskām problēmām tas tika izstrādāts un izveidots bez kompromisiem. Ierīce nav vienkāršs tālvadības
kontakta slēdzis, tas ir reāls inženieru meistardarbs. Ņemiet to rokās un Jūs redzēsiet to mīlestību, ko mūsu inženieri devuši šai ierīcei. 

 

Reālā laika elektroenerģijas patēriņa monitorings

Pārbaudiet pašreizējo enerģijas patēriņu Jūsu mājās no Home Center 2 konfigurācijas saskarnes.
Atrast lielākās elektronerģijas patēriņa iekārtas un izlemt par to turpmāko darbību.

Strāvas
patēriņš

pārbaudiet pašreizējo elektroenerģijas patēriņu visā mājā.

Elektroenerģijas
patēriņa vēsture

Skaidrs un detalizēts elektroenerģijas patēriņa grafiks.

Apļa
diagramma

Salīdzina elektroenerģijas patēriņu starp Ierīcēm un istabām.

TOP5
Elektroenerģijas patēriņš

Ierīcēm vai ierīču grupām.


 

Bērnu drošībai

Ierīce ir aprīkota ar īpašu, iebūvētu spraudņa slēgumu, kas nodrošina kontaktligzdas drošību. Tas ir īpaši svarīgi, lai aizsargātu savu bērnu, kuru zinātkāre un radošums no mazotnes ir bezgalīgs.


Ierīces kļudu ziņojumi

Ierīce ir drošākais sienas kontakta slēdzis pasaulē, jo tas neļauj pievienot bojātu ierīci, ja tā var izveidot īssavienojumu - tādējādi tas aizsargā visu elektrisko sistēmu no bojājumiem. Tas var arī nosūtīt ziņojumu, ja pievienotā ierīce nedarbojas pareizi.

Nosūta ziņojumu, ja pievienotā ierīce tiek izslēgta.

Uzreiz pēc tam, kad Kontakta slēdzis izslēgs salauzto ierīci, Jūs saņemsiet īsu ziņojumu, izmantojot SMS * vai e-pastu. Brīdinājuma paziņojums parādīsies arī Jūsu datora saskarnē.


 

Elektriskās slodzes kontrole

FIBARO Sienas Kontakta slēdzis ir inteliģenta miniatūra ierīce, kas ļauj jums kontrolēt patērēto elektroenerģijas daudzumu. Krāsu Izmaiņas LED gredzenā jūs informē par pašreizējo pieslēgtās ierīces elektroenerģijas patēriņu. Bez tam, iebūvētais temperatūras sensors jūs brīdinās ar mirgojošu violetu gaismu, ja temperatūra pārsniegs 55 ° C. Trauksme darbosies arī tad, ja elektroenerģijas patēriņš būs lielāks par maksimāli pieļaujamo slodzi 2,5 kW.


 

Iebūvēts Z-wave tīkla diapazona testeris

FIBARO sienas Kontakta slēdzim ir unikāla funkcija testēt Z-Wave tīkla pārklājumu. Tas viegli un ļoti ātri nolasaZ-wave tīkla pārbaudes ziņojumu nosūtīšanas laiku un parāda faktisko savienojumu statusu.
Sākiet procesu, nospiežot pogu, kura atrodas uz Kontakta slēdža korpusa uz dažām sekundēm. Gaismas diodes violeta gaisma Jūs informēs, ka Kontakta slēdzis darbojas testēšanas režīmā. LED krāsa parādīs pašreizējo pārklājuma statusu.

 


 

Bērnu aukle

Skaidri noteikumi un vadlīnijas ir ļoti svarīgas bērnu audzināšanā. FIBARO  var palīdzēt Jums pat šajā jomā.
Pievienojiet Sienas Kontakta slēdzi spēļu konsolei vai televizoram bērnu istabā un attālināti izlemjiet, kad jūsu bērni var izmantot
pievienotās ierīces. Jūs varat pastāvīgi noteikt pieejamību spēļu konsolei, Televizoram un attālināti kontrolēt to darbību.

Problēmu risinājums

Cik reizes tu esi remontējis salūzušu kontaktu?
Ar FIBARO jūs varat atbrīvoties no šī mūžīgi kaitinošā uzdevuma.
Katrs Sienas kontakta slēdzis ir aprīkots ar speciālu drošības uzlīmi,
kas neļauj izraut Kontakta slēdzi no kontakta.

                                 Drošības uzlīme


 

Bezvadu atjaunošana

Jūs varat atjaunināt ierīces programmatūru bez vadiem, izvēloties šo opciju Home Center 2, ik reiz kad jaunāka Ierīces programmatūra būs pieejama.
Jums nav jāatvieno tas no sienas kontaktligzdas un jātērē laiks, lai savienotu to ar datoru. Vienkārši nospiediet pogu Atjaunināt un
baudiet laiku kopā ar savu mīļoto.


Notiek atjaunināšana


 

Nakts apgaismojuma funkcija

Sienas Kontakta slēdža pārsteidzošais LED apgaismojuma gredzens spīd ar gaiši zilu vai baltu gaismu, kad tas ir iesprausts
strāvas kontaktligzdā, kas ideāli noder kā nakts apgaismojums.Ultra maigā gaisma var tikt ieslēgta īslaicīgi nospiežot pogu uz sienas Kontakta slēdža korpusa.

Lejuplādēt instrukciju

Instrukcija pieejama šeit

Apskatīt video