Logo

LED RGBW vadība

 

Milzu potenciāls

Atraisi savu fantāziju un izdekorē dzīvojamo istabu vai vannas istabu. Izveido apgaismojuma efektus atbilstoši savam noskaņojumam, laika apstākļiem vai īpašiem notikumiem. Jūsu rokās 3 miljoni krāsas, kas gaida Jūsu idejas!

Fibaro RGBW kontrolleris ir moderns 4-krāsu LED bezvadu kontrolleris. Papildus tradicionālajiem RGB krāsu kanāliem tas atbalsta arī papildu baltās gaismas kanālu, kas ļauj pievienot krāsu shēmām pasteļtoņus. Ierīce var kontrolēt līdz pat četriem analogiem sensoriem.

RGBW

Fibaro RGBW Kontrolleris var kontrolēt trīs vai četru krāsu LED sloksnes, sniedzot jums gaismu miljonos krāsu.

Analogie sensori

Fibaro RGBW kontrollerim ir četras analogās ieejas, kas atbalsta dažādus sensorus, piemēram, gaismas sensoru, vēja stipruma sensoru, spiediena sensoru un potenciometru, kas darbojas 0-10V diapazonā.

Četri izejas kanāli

Četri izejas kanāli ļauj pievienot un neatkarīgi kontrolēt četrus dažādus gaismas avotus.

 
 

Izvēlies savu mīļāko krāsu

Mēs esam izveidojuši intuitīvu saskarni, lai Jūs varētu izvēlēties savu mīļāko krāsu katrai apgaismojuma zonai izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Tas būs vienkārši kā bērnu spēle! Mīļākās krāsas LED joslā mainīs nokrāsas dzīvojamā istabā vai bērnistabā kā ar burvju nūjiņas pieskārienu. Apgaismojuma programmas slīdnis palīdzēs jums relaksēties sākot ar nomierinošām pasteļa krāsu pārejām, saskaņojot tās ar fonā atskaņoto mūziku. Saskarnē ir krāsu bumba, kas ļaujot Jums izvēlēties jebkuru krāsu kādu vien vēlaties. Jūs esat Jūsu labklājības veidotājs.

Izveidojiet pats savu krāsu kompozīciju

Mums ir sagatavoti četri apgaismojuma scenāriji ar pārsteidzošu animāciju. Iegremdējieties mīlestības un siltuma atmosfērā ar gaismu, kas imitē iekurtu kamīnu, vai sajūtat maģisku iedvesmu ko sniedz rīta ausmas burvīgās krāsas. Atsauciet atmiņā siltās vasaras vētras un izbaudiet unikālo burvību krāsās simulāciju veidā. Visas bīstamās situācijas ko atklās FIBARO sistēma tiks papildus pastiprinātas un akcentētas ar vizuāliem LED efektiem, kas īpaši noderēs cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Laba garastāvokļa sniedzējs

Apburiet savu interjeru

Pēc smagas darba dienas Jūs esat pelnījuši atpūsties. Viss kas Jums jādara - ar pogas nospiešanu aktivizējiet iepriekš ieprogrammētu scenāriju „ATPŪSTIES”. Jūsu inteliģentā māja izdarīs pārējo - noregulēs temperatūru un mitrumu, mūzikas skaļumu un apgaismojuma scenārijus. 

Pasteļtoņi palīdzēs jums nomierināties, atpūsties un aizmirst par stresu un ikdienas steigu. Pateicoties Fibaro RGBW kontrollerim Jūs pilnībā izbaudīsiet savu miera ostu. Sajūtiet siltumu un mājīgumu Jūsu mājās ar Fibaro RGBW kontrolleri.

   

Trauksme mājās ar krāsām

Jūsu inteliģentā māja reaģē uz visu, kas notiek apkārt, un informē Jūs par to ar apgaismojuma krāsu. Izmantojiet Fibaro RGBW kontrolleri ne tikai organizējot interjera apgaismojumu, bet arī lai LED diožu gaisma informētu Jūs par jebkuru notikumu ko vien Jūs varat iedomāties.

Pateicoties četrām analogajām ieejām, Fibaro RGBW kontrolleris var būt saslēgts ar četriem neatkarīgiem analogiem sensoriem, kas darbojas 0-10V diapazonā. Izmantojiet analogā sensora atbalstu, lai izveidotu vannas LED apgaismojumu, kas informēs Jūs par ūdens temperatūru ar krāsām. Pielāgojiet dzīvojamās istabas apgaismojuma krāsu ar laika apstākļiem aiz loga. Palīdziet Jūsu Fibaro Home Center izlemt vai sākt dārza laistīšanu, kas atkarīga no signāliem, kas nāk no augsnes mitruma sensora un gaismas intensitātes sensora.Neticamas iespējas

Analogie sensori

Fibaro RGBW kontrolleris atbalsta līdz četriem analogiem sensoriem, nodrošinot Fibaro Home Center 2 ar daudz plašāku informāciju, kas palīdz Fibaro sistēmai  sniegt Jums komfortu un drošību.

Pateicoties informācijai no analogiem sensoriem Home Center sakļaus marķīzes, lai izvairītos no vēja postījumiem, aizvērs logus, kad līst lietus vai kļūst aukstāks. Analogie sensori ļaus jums izbaudīt patiesu mājas inteliģenci.


 

Palaist dārza laistīšanu, kad zeme patiešām ir sausa

Rūpēties par dārzu ir īsts izaicinājums. Pateicoties Fibaro RGBW kontrolierim uzturēt bagātīgi zaļu un blīvu mauriņu ir vieglāk nekā jebkad agrāk.
Savienojiet Fibaro RGBW kontrolieri ar temperatūras un augsnes mitruma sensoru un tas nodrošinās, lai jūsu zāliens tiktu laistīts kad nepieciešams. Tas, izmantojot informāciju no sensoriem Fibaro Home Center 2, neizšķiedīs lieki ūdeni, ja zāliens būs slapjš pēc rīta lietus. Izbaudiet skaistu, veselīgu mauriņu bez piepūles.
Ieteicamie sensori

LB-797

Augsnes mitruma sensors


AP-TOPZ5

Āra temperatūras sensors

 


Mēness gaisma palīdzēs Jums ekonomēt elektrību

Dārza apgaismojums ne vien labi izskatās kad ārā kļūst tumšs, bet arī palielina Jums un Jūsu ģimenei drošību. Dārza gaismas intensitāti var pielāgot, lai tā atbilstu apkārtējā apgaismojuma intensitātei, ko nosaka ar gaismas sensoru, kas pievienots Fibaro RGBW kontrollerim. Piemēram, vasarā, kad saule noriet vēlu vakarā, dārza apgaismojums ieslēdzas tikai pēc saulrieta. Un, tad kad spīd pilnmēness, dārza gaismas būs ieslēgtas tikai ar minimālu jaudu, lai taupītu elektroenerģiju.
Ieteicamie sensori

 

SERVODAN 43-198

 Apgaismojuma sensors

 PRODUAL LUX24*

 Apgaismojuma sensors

* Sensori pārbaudīti Fibaro System


 

Labākā bērnu aprūpe


Izmantojiet Fibaro RGBW kontrolleri, lai pastāvīgi uzraudzītu apstākļus Jūsu bērna istabā. Pieslēdziet četrus analogos sensorus, lai uzraudzītu gaisa kvalitāti, mitrumu, spiedienu un temperatūru. Jūs varat nodrošināt ideālus apstākļus bērna gulēšanai un augšanai.
Ieteicamie sensori

Thermokon LCN-LW04

Gaisa kvalitātes sensors

PRODUAL KLH-100

Telpu temperaturas sensors

HOTCOLD HCRH-01

Telpu mitruma sensors

COMET SYSTEM T2214

Gaisa spiediena sensors

 


Akvārijs zem kontroles

Akvārijs ir lielisks papildinājums jebkuram interjeram. Izveidojiet nelielu zemūdens valstību  savā viesistabā vai guļamistabā. Tomēr akvārija zivīm nav nepieciešama tikai pārtika dzīvošanai, bet arī ūdens ar konkrētiem parametriem.
Fibaro RGBW kontrolleris atbalsta sensorus, kas ļauj kontrolēt gan ūdens temperatūru, gan CO2 līmeni, kas ir būtiski pareizai augu augšanai, gan zivīm piemērotu pH līmeni, gan kalcija līmeni. Fibaro RGBW kontrolleris ļauj uzraudzīt šos četrus svarīgos parametrus un ja notiek kādas izmaiņas paziņot lietotājam ar tiešpastu / SMS / e-pastu vai paziņot ar mirgojošām LED gaismas krāsām.

Ieteicamie sensori


CO2

sensors*Temperatūra

sensors*

Calcium

sensors*

pH

sensors*

* Jumo dTrans CR02 universālais ūdens parametru raidītājs


Parkošanās palīgs garāžā

Fibaro RGBW kontrolleris palīdzēs jums novietot automašīnu tā, lai tā garāžā precīzi nostātos vietā un Jūs varētu ērti izkāpt un izkrāmēt bagāžu bez auto krāsojuma bojāšanas.
Jūs varat izveidot izgaismotas stāvvietas norādījumus savā garāžā izmantojot krāsu LED sloksnes un analogos sensorus. Izgaismojuma krāsa mainīsies atkarībā no auto attāluma līdz sienām.

 

 


 
Ieteicamie sensori

MOTIONCONTROLSYSTEMS*

Distances sensors

PEPPERL & FUCHS*

Distances sensors

GXSENSOR*

Distances sensors

ROCKAUTOMATION*

Distances sensors

* Sensori pārbaudīti Fibaro System


 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Temperatūra nosaka apgaismojuma krāsu

Aprīkojiet apsildāmās grīdas dušā vai dušas sietiņu ar LED diodēm, kas mainīs krāsu atkarībā no temperatūras. Satriecošs efekts!

 

Sienas slēdži

Iestatiet apgaismojuma krāsu manuāli, mainiet krāsu lietojot sienas slēdžus. Startējiet citas ierīces automātiski, atkarībā no noteiktās krāsas.

Potenciometrs

Potenciometrs ir kā varavīksne Jūsu rokās. Izvēlieties jebkuru krāsu pēc Jūsu noskaņojuma.

Fibaro saskarne

Jūsu rokās ir iespēja izvēlēties 3miljonus krāsu no planšetdatora vai viedtālruņa no jebkuras vietas pasaulē.

Analogie sensori

Apgaismojuma krāsa parādīs dušas ūdens temperatūru vai laika apstākļus ārā? Pievienojiet vēja ātruma un temperatūras sensoru un tad tas var notikt.


Reāla laika elektroenerģijas patēriņa monitorings

 

RGBW kontrolleris ļauj Jums vadīt un monitorēt elektroenerģijas patēriņu pievienotajās LED diodēs.

Četri kanāli ļauj veikt pilnīgu un neatkarīgu elektroenerģijas patēriņa mērīšanu. Ja RGBW kontrolleris tiek pievienots HC2 mājas vadības sistēmai, tad Jums ir iespēja redzēt elektroenerģijas patēriņu reālā laikā un apskatīt arī vēsturiskos patēriņa datus.

 

 

 Bezvadu programmatūras atjaunošana

 

Jūs varat atjaunināt ierīces programmatūru bez vadiem, izvēloties šo iespēju Home Center 2 saskarnē, kad jaunākā sistēmprogramma būs pieejama. Jums nav jātērē laiks, lai atvienotu kontrolleri sienas kontaktligzdā un nav jāsavieno to ar datoru. Vienkārši nospiediet Atjaunināt pogu un baudīt laiku kopā ar savu mīļoto.

Mājas - tieši tādas kā Jums patīk

LED diodes šobrīd tiek plaši izmantotas mājas apgaismojumam. LED apgaismojums ir ideāli piemērots lai radītu modernu dizainu, kas palīdzēs Jums mājās radīt īpašu mājīguma atmosfēru.

LED diodes ir ļoti energoefektīvas un salīdzinoši lētas. Tieši tādēļ tās arvien biežāk tiek izmantotas interjera dizainā, lai akcentētu konstrukcijas iezīmes ar maigu gaismas plūdumu.

 

Virtuves gaismas

Izvēlieties vēlamo virtuves apgaismojumu, lai tas atbilstu Jūsu vajadzībām. Vai Jūs atpūšoties lasiet grāmatu, klausāties mūziku vai pavadiet laiku kopā ar draugiem, izvēlēties apgaismojuma krāsu manuāli vai izmantojiet kādu no iepriekš definētām krāsu shēmām.

4 - kanālu dimmeri

paredzēts 12V un 24V gaismekļiem

Fibaro RGBW kontrolleris ļauj pārvaldīt četrus neatkarīgus gaismas kanālus. Tas ir pasaulē vienīgais bezvadu kontrolleris, kas ļauj mainīt gaismas spilgtumu līdz pat četriem atsevišķiem gaismas avotiem katram atsevišķi. RGBW kontrollera daudzpusība nodrošina pareizu darbību, gan 12V, gan 24V gaismas avotiem bez jebkādām izmaiņām. Tādā veidā Jums nav jārēķinās ar  pievienoto gaismas avotu spriegumu.

 

Sensori nosaka apgaismojuma krāsu

Izmantojiet sensorus, lai mainītu apgaismojuma intensitāti atbilstoši laika apstākļiem ārā. Gaismas var tikt ieslēgtas automātiski, kad kļūst tumšs un tās intensitāte pakāpeniski palielināsies pēc saulrieta.