Logo

Ūdens noplūde

 


 

Skaistākais daudzfunkcionālais ūdens noplūdes sensors, kas jebkad ir radīts

Fibaro Plūdu sensors ir futūristiska dizaina, maza izmēra  ierīce ar daudzām papildus iespējām. Fibaro Plūdu sensors ir vienkārši izcils! Šī unikālā ierīce var pasargāt jūs un jūsu ģimenes drošību. Ar tā uzlaboto tehnoloģiju un precizitāti, Fibaro Plūdu Sensors brīdinās jūs par draudošiem plūdiem un  strauju temperatūras paaugstināšanos  vai  pazemināšanos.  Vienlaikus tam nav nepieciešamas speciālas apkopes un profesionālis, lai to uzstādītu.

Sākumā
bija tikai ūdens piliens...

Ūdens ir visbiežāk sastopamā viela pasaulē. Tas dod dzīvību, bet tas var to arī atņemt. Ūdens ļauj mums izbaudīt katru dienu un sniedz svaiguma sajūtu. Šīs vielas, kas aptver 70% pasaules, nozīme ir tik liela, ka tas mums liek izturēties pret to ar cieņu. Fibaro Plūdu Sensora dizainu iedvesmoja perfekts ūdens piliens.  Gluži kā katrs ūdens piliens arī mūsu sistēmas moduļi var pastāvēt gan atsevišķi, gan tos var savienot vienu ar otru, veidojot saskaņotu ekosistēmu. Ūdens piliena forma ir perfekta un nevainojama, tāpēc mūsu sensora korpuss izveidots tāds pats. Plūdu sensors ir izgatavots no augstas kvalitātes, baltas, glancētas plastmasas un ir ideāls visos sīkumos. Tā dizains ir ļoti funkcionāls un tajā iebūvētās tehnoloģijas sniedz jums bezgalīgas iespējas.


Perfekts katrā detaļā

Fibaro Plūdu Sensors ir progresīvāko tehnoloģiju funkcionalitātes un pārsteidzoši estētisks plūdu sensors, kas šobrīd pieejams visā pasaulē. Pirms projektēšanas process sākās, Fibaro inženieri pārbaudīja lielāko daļu barošanas elementus, ko piedāvāja pasaulē tirgotajiem sensoriem. Neviens no tiem neatbilda mūsu prasībām. Tieši tāpēc mēs sākām darbu pie mūsu pašu dizaina, kas atbilsut mūsu klientu vēlmēm. Tā tika radīts unikālais Fibaro plūdu sensors. Plūdu sensors, kas aprīkots ar daudzām jaunākajām tehnoloģijām, kas sniedz drošību jums un jūsu ģimenei. Un tas viss iebūvēts miniatūrā, kompaktā korpusā.

 
 

Viens sensors, daudzas iespējas

Mūsu Plūdu sensors ir bez kompromisu ierīce. Tas var darboties uz akumulatora baterijas vai uz līdzstrāvas pārveidotāja, atkarībā no darbības atrašanās vietas. Sensors darbojās pie 12V vai 24V līdzstrāvas. Pateicoties izejas pieslēgumam, Fibaro plūdu sensors var tikt saslēgts ar jebkuru signalizācijas sistēmu. Ieejas termināls ļauj pievienot ārējo plūdu sensoru spailes novietojot plūdu sensoru vietās ar ierobežotu pieejamību.

Pastāvīgās strāvas pieslēgums vai akumulatora baterija

Jūs varat pieslēgt Plūdu sensoru 12/24V līdzstrāvai vai lietot tikai vienu akumulatora bateriju 2,5 gadus.

Apsardzes sistēmas
pieslēgšana

Sensoram ir iespēja pievienot gandrīz jebkādu vadu Apsardzes sistēmu, kas šobrīd pieejama tirgū.

Vadu
vai bezvadu

Sensors ļauj nosūtīt trauksmes paziņojumus pa vadu vai bezvadu savienojumu.


Dubultā atslēgšanas aizsardzība

Mūsu plūdu sensors ir tik skaists, ka rada vēlmi to paņemt un apskatīt tuvāk!  Mēs to zinām un pilnībā saprotam. Jebkura kustība vai pārvietošana var liegt sensoram pildīt savu lomu, tāpēc tiks konstatētas pateicoties iebūvētam kustības detektoram. Jebkurš mēģinājums to atvērt tiks atklāts un rezultātā uz galveno kontrolieri tiks nosūtīts sagatavotais ziņojums. Padomājiet, cik tas ir ļoti svarīgi ierīcei, kurai uzticēta liela atbildība - veikt uzraudzību mūsu mājās un palīdzēt mums ātri reaģēt.


Kur tas nepieciešams

Tas ir ļoti svarīgi vietās, kur nepieciešams ātri atklāt potenciālos draudus. Ar Fibaro Plūdu sensora kompakto izmēru, dažādu strāvas barošanu un signalizācijas saziņas iespējām Jums tiek garantēts, ka Jūs pirmais uzzināsiet par bojājumiem un plūdu draudiem. Sensoru var uzstādīt arī grūti sasniedzamās vietās. Tas var strādāt jebkurā vietā, kurā tas jums ir nepieciešams. Pat tad, ja to nevar uzstādīt tieši nepieciešamajā vietā, jūs vienmēr varat pievienot papildus ūdens noplūdes sensora spailes, lai atklātu noplūdes labākā iespējamā atrašanās vietā.


Apzeltītas teleskopiskās spailes

Fibaro Plūdu Sensors aprīkots ar trim ultra jūtīgām spailēm, apzeltītām ar 24-karātu zeltu. Izsmalcinātais teleskopiskais mehānisms ļauj novietot Sensoru jebkurā vietā, pat uz nelīdzenas virsmas. Apzeltījums novērš spaiļu koroziju un nodrošina vislabāko precīzu šķidruma noplūžu atklāšanu. Tas viss ļauj ātri reaģēt, pirms ūdens noplūde rada smagas sekas.


Ierīces korpusa atvēršanas trauksme

Drošības apsvērumu dēļ Fibaro Plūdu Sensora korpuss ir aizsargāts no neatļautas atvēršanas, izslēgšanas vai iznīcināšanas. Tas atklāj jebkuru iejaukšanos un paziņo par to mājsaimniecības locekļiem uz SMS, tiešpastu vai e-pastu.


Vizuālais Krāsu Displejs

Pateicoties krāsu indikatoram, viens skatiens ir pietiekami, lai uzzinātu kas noticis. Atkarībā no plūdu sensorā iebūvētā LED izgaismotās krāsas Jūs zināt vai sensors ir atklājis ūdeni, vai samazinātu / palielinātu temperatūru. Ar ierīcē iebūvēto Z-Wave diapazona testeri Jūs varat viegli noteikt vai vieta, kuru Jūs izvēlējāties ļauj sazināties ar galveno kontrolieri, vai varbūt jums nāksies izmantot ārējās plūdu sensora spailes, lai nodrošinātu sensora pareizu darbību.

 

Drošiba pirmkārt

Mūsu veļas mašīna un vanna var radīt mums nelielas ūdens noplūdes, un par santehnikas savienojumu pilēšana mums būtu jāsaņem brīdinājumus, tāpēc mums vajadzētu ciešāk sekot tam līdzi. Noteikti mūs maksimāli interesē atklāt mazās noplūdes, kuras rodas no vannas santehnikas savienojumiem vai aiz veļas mašīnas. Taču ko darīt, ja vanna ir iebūvēta un noplūde ir pārāk maza, lai būtu redzama? Tad labāk būt drošam un izveidot Fibaro sistēmu. Plūdu sensors ir ideāls risinājums jebkurā vietā, kur varētu būt aizdomas par noplūdi, pat ja piekļuve vietai ir apgrūtināta. Šādas vietas varētu būt iebūvētā vanna ar nosegpaneli vai iebūvētā veļas vai trauku mazgājamā mašīna. Instalējiet Fibaro Plūdu Sensoru grūti sasniedzamās vietās un iegūstiet sirdsmieru.  Pat ja vismazākā noplūde parādīsies, Jūs saņemsiet brīdinājumu uz Jūsu viedtālruni, un Jums būs iespēja nekavējoties piezvanīt speciālistam.

* Trauksmes gadījumā informācija nekavējoties tiek nosūtīta uz Jūsu viedtāruni vai planšetdatoru.


 

Grūti iegremdējams

Sensors ir paredzēts darbam vissmagākajos apstākļos. Tas darbojas pareizi zemā vai augstā temperatūrā no -10 ° C * līdz 95 ° C *. Tā var darboties jebkura veida plūdos, vai tie ir strauji  vai lēni. Korpuss ir ūdensnecaurlaidīgs, kas ļauj to darbināt tiešā saskarē ar šķidrumu un novērš tā noslīkšanu, kas izraisītu komunikācijas apturēšanu. Tikai šīs sensora veids var garantēt Jūsu drošību.


Ātra reaģēšana

Kad Fibaro plūdu sensors konstatēs ūdens noplūdi Fibaro sistēma automātiski reaģēs, slēdzot ūdens pieslēgumu, lai novērstu lielākus plūdus. Nepieciešams tikai uzstādīt solenoīda elektrovārstu jūsu hidrauliskajā sistēmā. Sistēma varēs darboties automātiski, izmantojot Fibaro releju, kas jāpieslēdz vārstam. Fibaro Plūdu Sensors pārī ar solenoīda elektrovārstu un releja moduli, nozīmē mieru Jums un drošību Jūsu mājās.


Siltās grīdas
 


...un palīdzēs konstatēt ugunsgrēku

Tas nebaidās no augstas temperatūrās. Pēkšņas temperatūras izmaiņas izraisīs trauksmi vadības panelī * un brīdinājums par to uzreiz tiks nosūtīts uz Jūsu mobilo ierīci. Par laimi Fibaro Plūdu Sensors var palīdzēt atklāt ugunsgrēku agrīnā stadijā, it īpaši ja ir gadījušās kādas problēmas ar Jūsu pašreizējiem ugunsgrēka detektoriem. Fibaro Plūdu Sensors ir ideāls papildus atbalsta līmenis Jūsu ugunsgrēka signalizācijas sistēmai.


 


 

 

 

Bezvadu programmatūras atjaunināšana

Fibaro Plūdu sensors ir iztrādāts tā, lai iegūtu jaunākos programmatūras atjauninājumus automātiski, bez jebkādas lietotāja iejaukšanās. Automātiskā programmatūras atjaunināšana sniedz jums ērtības un neprasa papildus zināšanas lietojot Fibaro sistēmu.


Iebūvēts Z-wave tīkla diapazona testeris

Jūsu drošībai, lai pārliecinātos, ka plūdu sensors darbojas pareizi, tas ir aprīkots ar iebūvētu Z-Wave tīkla diapazona testeri. Komunikācija bezvadu Z-Wave režģa tīklā ļauj jums būt savienotam ar vadības centru lielos attālumos, izmantojot netiešo savienojumu, izmantojot komunikāciju caur citiem Z-Wave moduļiem. Iebūvētais daudzkrāsu LED ļaus jums viegli pārbaudīt vai sensoram ir labs savienojums un tas var sazināties ar Fibaro vadības sistēmu vai tomēr labāk izvēlēties citu vietu.


 

Lejupielādēt pamācību EN

Klikšķiniet, lai Lejupielādētu Plūdu Sensora pamācību EN

Skatīt filmu

Klikšķiniet, lai redzētu kā plūdu sensors darbojas.