Logo

Z-Wave tehnoloģija

Z-Wave ir novatorisks, bezvadu sakaru protokols, kuru izmanto mājas automatizācijas sistēmās. Šī tehnoloģija tiek izmantota sadzīves elektroniskās ierīcēs, piemēram, termostatos, trauksmes sensoros, apgaismojuma, gaisa kondicionēšanas un ventilācijas iekārtās, vai elektronisko audio un video iekārtas.

Z-Wave ir režģtīkla tehnoloģija, kur katra tīkla ierīce var sūtīt un saņemt vadības komandas. Ierīces spēj arī kontrolēt un uzraudzīt darbu atsevišķiem moduļiem, pastāvīgi informējot centrālo vadību par viņu statusu. Fibaro sistēmas ierīces ir balstītas uz Z-Wave tehnoloģiju, pateicoties kurai tā var strādāt individuāli vai grupās, sazinoties vienam caur otru, nodrošinot Jūs ar neierobežotām mājas automatizācijas vadības iespējām. Katrs modulis ir izgājis stingras un sarežģītas pārbaudes, ko veic Z-Wave tehnoloģijas sertifikācijas organizācija un katram ir piešķirts saderības sertifikāts.

Pašlaik vairāk kā 350 uzņēmumi visā pasaulē izgatavo ierīces, kas bāzētas uz Z-Wave tehnoloģijām. Pateicoties mūsu pastāvīgai sadarbībai un savstarpējai savietojamībai ar Z-Wave produktiem, Jums ir pieeja bezgalīgiem inteliģento ēku risinājumiem un iespējām, kas padara Fibaro grupu par līderi tirgū.