Logo

Inteliģentās mājas

 

Jaunumi, padomi, idejas, ieteikumi un domu

apmaiņa notiek

www.facebook.com/vietal.smart.technology

Fibaro sistēma šobrīd                 

FIBARO sistēma pašlaik ir labākais ēku automatizācijas risinājums, kas pieejams tirgū.
Tā piedāvā vienkāršu instalācijas procesu, kas izslēdz nepieciešamību uzstādīt simtiem metru vadu. Mūsu miniatūras moduļus var uzstādīt jebkurā sienas slēdža kārbā aiz gaismas slēdža vai nozarkārbā, un tie ir saderīgi ar ikkatru elektrisko sistēmu.
Tā ir vienīgā tirgū pieejama sistēma, kas var regulēt gaismas diožu apgaismes vai luminiscences gaismas, elektrisko sistēmu bez neitrālā vada (vecā tipa elektriskās sistēmas).
Fibaro ierīcēm nav pastāvīga savienojuma ar ēkas infrastruktūru. Tātad, ja Jūs vēlaties pārveidot savu dzīvokli, pārbūvēt dažas sienas un mainīt interjera dizaina koncepciju tā nav problēma - dariet to! Vienkārši izņemt kādu konkrētu moduli no sienas un instalējiet to jaunajā atrašanās vietā. Pateicoties bezvadu tīklam modulis automātiski atjaunina savu atrašanās vietu un atsākt sadarbību ar pārējiem sistēmas elementiem.
 

Saderība ar viedtālruņiem un Z-Wave tehnoloģija

Fibaro sistēma piedāvā pilnīgu kontroles un komunikācijas brīvību. Tā ir saderīga ar lielāko daļu tirgū pieejamo mobilo tālruņu. Fibaro piedāvā mobilās aplikācijas priekš – iPhone un Android viedtālruņiem. Fibaro sistēma ir saderīga ar bezvadu produktiem no vairāk kā 300 neatkarīgiem ražotājiem, un visām citām ierīcēm, kuras var kontrolēt izmantojot Fibaro sistēmu. Sistēma ir saderīga ar visām IP kamerām, kas pašreiz ir pieejamas tirgū. Pēc notikumu fiksēšanas, sistēma nosūtīs attēlu vai video uz Jūsu mobilo tālruni.

Inteliģenta sistēma

Fibaro sistēma pārbauda un seko līdzi atsevišķu ierīču stāvoklim, un ja nepieciešams, informē Jūs par problēmām. Tā ir vienīgā sistēma tirgū, kas zina precīzu katras rollžalūzijas pozīciju. Sitēma automātiski veic programmas atjauninājumus. Tā automātiski izveido rezerves kopijas saglabājot uzstādījumus un nosūta tos ārējiem serveriem. Ar baterijām darbināmie komponenti informēs Jūs par nepieciešamību nomainīt baterijas. Ja Jūs dodieties atvaļinājumā un aizmirstat izslēgtu apkuri, Fibaro Jums nosūtīs atgādinājumu vai izslēgs to Jūsu vietā.

Grafiskā saskarne

Tā ir vienīgā sistēma ar tik vienkāršu konfigurācijas saskarni, kas ļauj jums mainīt atkarības starp ierīcēm un scenārijus. Visas sistēmas pārlūkošana iespējama no jebkura datora jebkurā brīdī, bez programmatūras speciālista vai zvana tehniskajam dienestam.

Drošība

Fibaro Sistēmu iespējams saslēgt ar jau esošo apsardzes sistēmu. Katra sistēmas detaļa var darboties neatkarīgi no centrālās vadības. Gadījumā, ja centrālā vadība ir bojāta, bet sistēma konstatē ugunsgrēku, tad katrs komponents patstāvīgi izlemj, vai atvērt rollžalūzijas, atvērt logus, durvis, aktivizēt dūmu ventilācijas sistēmu. Jums nav nepieciešams VPN savienojums vai statiska IP adresi, lai attālināti kontrolētu sistēmu. Pietiek ar interneta savienojumu Jūsu mājās.